Facebook
Következő programunk
Következő rendezvényünk
Következő rendezvényünk
AntiRabsic Mozgalom
Következő rendezvényünkKövetkező rendezvényünk

KÖZLEMÉNY!

2022. január 26-án (szerda) megkezdjük a 2022. évi Állami Horgászokmányok és Éves Területi engedélyek értékesítését. Az engedélyváltás menete a korábbi éveknek megfelelően történik. A befizetés a Takarékbankban készpénzzel, vagy webes felületen utalással, melynek fényképes vagy papírlapú igazolását kérjük bemutatni, mert az iroda nincs közvetlen összeköttetésben a számlavezető bankkal, ezért csak másnap látható a befizetés.

Az engedélyváltáshoz szükséges az előző évi Fogási napló leadása, HORGÁSZKÁRTYA, SZEMÉLYI IGAZOLVÁNY és LAKCÍMKÁRTYA.

Bankszámla : Gerecz Elemér Sporthorgász Egyesület Szentes 57200031-10036372-00000000 Takarékbank

Utalásnál kérjük közleményben feltüntetni a horgász nevét, aki részére az engedélyt fizetik.

Kérünk mindenkit, aki nem tud eligazodni a fizetendő összeg tekintetében, keressen bennünket az irodában, vagy telefonon. A Takarékbank dolgozóinak nem kötelessége eldönteni, hogy mennyi a fizetendő összeg, bár mindig segítőkészek, amit ez úton is köszönünk. Január 23-án megszavazott 19%-os áremelés alapján a táblázatban vannak az új engedélyárak. A MOHOSZ az alapokmány árát 1.000,- Ft-al emelte, mely a végösszegben benne van.

Engedélyváltásnál kérjük a járványügyi előírások betartását (szájmaszk és távolságtartás) saját és mások egészségének védelmében.

Képernyőkép 2022-01-24 162059