Facebook
Következő programunk
Következő rendezvényünk
Következő rendezvényünk
AntiRabsic Mozgalom
Következő rendezvényünkKövetkező rendezvényünk

Tisztelt Horgászok!

Mint az Egyesület Elnöke, a járványra való tekintettel az alábbi Nyitvatartási időt rendelem el! Bízom benne, hogy megértik a döntésemet. A Tagság közel 80%-a már rendelkezik ez évi engedéllyel, így remélem, hogy az ügyintézés nem torlódik fel. Kérem Önöket, hogy vigyázzanak egymásra, tartsák be az ajánlott óvintézkedéseket a jegyváltás és a vízparti horgászat során. Amennyiben módjukban van a készpénzforgalom helyett az átutalást válasszák. A banki információkat az előző hozzászólásban ismertettük. Vigyázzunk egymásra és magunkra! Köszönöm bizalmukat, tisztelettel Kalamusz Endre Elnök

 

90568534_1081943222157754_1285816116391706624_n

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.